Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wólka Gonciarska

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana przy lesie Wólka Gonciarska

Wólka Gonciarska,mazowieckie

85 000 zł1 428 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz mediami (woda miejska na działce i prąd w drodze) o pow. 1428 m2 umiejscowiona w szeregu innych działek pod zabudowę w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wólka Gonciarska

Wólka Gonciarska,mazowieckie

79 000 zł1 428 m² 55,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z wz, położona w malowniczej miejscowości Wólka Gonciarska, gmina Kazanów, w bliskiej odległości od Radomia. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

850 000 zł102,72 m² 8 274,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowy apartament, 103 m2 z balkonem i przepięknym tarasem lokalizacja Nieruchomość położona przy ulicy Curie-Skłodowskiej, w samym centrum Radomia. W okolicy wszelkie punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Sołtyków

Sołtyków(Wólka Gonciarska + 19 km)

679 000 zł107 m² 6 345,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim na nowo budowanym osiedlu - idealny dla Ciebie! Marzysz o własnym, gotowym do wykończenia domu, położonym w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Gębarzów

Gębarzów(Wólka Gonciarska + 17 km)

1 590 000 zł20 000 m² 79,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna ponad 2 ha znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Gębarzów. Idealnie nadająca się pod budowę nowego osiedla domków jednorodzinnych z potencjalnym pumem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom(Wólka Gonciarska + 24 km)

249 000 zł42,20 m² 5 900,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

to mieszkanie przy ul. Kusocińskiego 2a (osiedle XV-lecia) łączy potencjał inwestycyjny z komfortem miejsca do życia dla siebie. Największe atuty: widok za milion dolarów: 10. piętro gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Langiewicza

Mirzec(Wólka Gonciarska + 25 km)

110 000 zł2 544 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-rolna przy ulicy Langiewicza w Mircu. Działka o powierzchni 2544m2 , szerokość od frontu 17,50m. Media: woda i gaz w działce. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnoleska

Południe,Radom(Wólka Gonciarska + 24 km)

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się w bloku z odnowioną elewacją, domofonem i windą, na 5 z 10 pięter. Składa się z dwóch pokoi, osobnej widnej kuchni, łazienki z wc, wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

XV-lecia,Radom(Wólka Gonciarska + 24 km)

345 000 zł45,61 m² 7 564,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do obejrzenia, gotowego do wejścia mieszkania na XV-leciu! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ul. 11 Listopada. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Malenicka

Malenice,Radom(Wólka Gonciarska + 24 km)

1 220 000 zł304,14 m² 4 011,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Szukasz komfortowego domu dla rodziny w spokojnej dzielnicy Radomia? Z dużą działką na gry i zabawy. wypoczynek na tarasie. wieczorne spotkania przy kominku? Lubisz majsterkować? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Różana

Ruda Wielka(Wólka Gonciarska + 23 km)

75 000 zł6 900 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedana działka budowlano - rolna nieruchomość usytuowana jest w miejscowości Ruda Wielka przy ul.Różanej działka o statusie budowlanym wynosi 1100 mkw pozostała część to użytki.